Beytullah İmzaoğlu Ziyaretçi Defteri Mesajları
Ana Sayfa Yönetici Giriş
Sayfa Şablonu:
12345...6 « Önceki Sonraki »
Toplam : 77 mesaj
Mesaj Yaz

Gözde Akçakara / Sinop 09/08/12 17:59
Beytullahcım; seni tanıdığıma çok mutluyum.değerli bir arkadaşsın. yazılarını,şiirlerini,konuşmalarına hayranım.gerçekten çok iyi ve dürüstsün.çok cesursun,herşey için çok teşekkür ederim.hep böyle yada çok daha fazlasını ol.seni çok seviyorum canım arkadaşım benim.

denizz / almanya 06/07/12 16:30
tebrik ederim... Ülkemizde senin gibi insanların olması bizi çok gururlandırıyor.Hem şiirlerinle hemde cesaretinle ve o temiz kalbinle bizi kendine hayran bıraktın ...

GÜLDENİZ AKSUN / Konya 19/06/12 20:40
bir tesekkur yazmaliyim diye dusundum.cok iyi kalpli durust ve mertsin.mailime yanıt verdigin icin tesekkurler.hoskal

Murad Haliloğlu / Hüdavengidar(Bursa) 12/06/12 17:13
Tanımak mutluluğuna eriştiğim en özelliklikli kişilerden biri,mücadelesini beğeniyorum.Tarihe ve Şiire olan ilgisi en beğendim yönü. Murat Bardakçı'nın Kadir Mısıroğlu'na geçirmeye çalıştığı yazıya bir yanıt verildi "Bugün yine(yine diyorum çünkü daha öncede böyle şeyler yazmıştı) bir Müfteri'nin Üstad Kadir Mısıroğlu'na isim ver(e)meden hucüm ettiğini gördüm.. Fakat yine hiçbir sözünü tekzib edemeden İslam'ı bilmeyen bir hıristiyanın İslam'ı kötüleyerek insanları O Güneşden uzak tumak istemesi kabilinden safsataları ileri sürmüş.. Müftericik lütfen Üstad'ımızın bir sözünü tekzib ette bizde diyelim ki bu adam hakikatin peşinde ama nerede! Çiğnenmiş sakıza dönen klasik iftiraları tekrarlamakdan öteye gidememiş, iftiralarına yeni bir şey eklemeye çalışmış M. Akif üzerinden yüklenmeyi denemiş ama yine İslam'ı bilmemesi sebebi ile çuvallamış... Ne diyelim birgün cesaret ederde Üstad'ımızın adını verebilirse bizde o Müfreri'ye adını vererek cevab yazarız vesselam!" bunun Bay İmzaoğlu'na ait olduğunu düşünüyorum. Birkez daha beğenimi kazandı.Saptadığım birşey daha var: Bu genç çok cesur!!

ayşe / 15/05/12 09:56
çok güzel şiirler..

Nisa Nur Didem / Adana 26/03/12 13:06
gerçktn kndinize hyrn brktnz.. bu kadar genç yaşınıza rağmen bu kdr güzel şyler ypablmşsnz.. şiirlerinize byldm.. garip duygular şiir kitabınızı da çk bğndm.. keşke buralara gelsenizde imzalatabilsek.. başarılarınız uzun ömürlü olsun byby

kemal ozbey / kars\\kagizman 13/12/11 23:52
Kardesim senin dusuncelerini ve fikirlerini begeniyorum. Yazdigin kitapta bir cok insanin oldugu gbi benmde hosuma gtti. Basarilarinin devamini dilerm

Yasin ÇAM / Kırşehir & Yozgat 28/10/11 05:48
HERKESE MERHABALAR..
KARDEŞİM KİTABINI ÇOK BEĞENDİM.O KADAR İÇTEN Kİ İNSAN OKUDUKÇA RUHUNUN TAZELENDİĞİNİ FARK EDİYOR.OLDUKÇA BAŞARILISIN.GELECEĞİN BÜYÜK USTALARI ARASINDASIN.GÜZEL YÜREĞİN BUNU SANADA YANSITIYOR.EMİNİM İLERDE BU PROJENDE OLUDUĞU GİBİ KALİTELİ,SAMİMİ,İNSANI ARINDIRAN,RUHUMUZA SESLENEN ESERLER SUNACAKSIN.ESERLERİNİ SABIRSIZLIKLA BEKLİYOR, GÜZEL YÜREĞİNE VE EMEĞİ OLAN HERKESE ÇOK TEŞEKKÜR EDER BAŞARILARININ DEVAMINI DİLERİM.RABBİM AİLENDEN RAZI OLSUN.SENİN GİBİ MUHTEŞEM EVLATLARI VAR.RABBİM'E SONSUZ ŞÜKÜRLER OLSUN Kİ SENİNLE TANIŞMA FIRSATIMIZ OLDU VE MÜKEMMEL BİR KARDEŞE SAHİP OLDUK.SENİ ÇOK SEVİYORUZ.'GARİP DUYGULARI' HERKESE TAVSİYE EDİP,KALBİNİZİN DERİNLERİNE DOĞRU BİR YOLCULUĞA ÇIKIN DİYORUM.SELAMLAR..

Elif Didemoğlu / Sivas 15/10/11 01:58
Beytullah çok hoşsun.. Yolun açık olsun.. Seni seviyorum hep arkandayım..

Ayla Karakaya / Gümüşhane 06/10/11 20:09
Bu arada 18lik delikanlısın, 25lere geldiğinde artık yurt içinde turneye vs. çıkarsın, seni çok beğeniyorum. Seni seviyorum Dostum. By by

Ayla Karakaya / Gümüşhane 06/10/11 20:07
Kitabını yeni alma fırsatım oldu. Haber bile vermedin, hiç vefalı değilsin, Dostum. Ama Şiirlerini de çok beğendiğimi ivedilikle söylemeliyim, özgün bir tarz bulmuşsun, samimi, içten.. Garip Duygular dizgi dışında çok başarılı bir kitap kapağı, içinde ki temalar vs. ama yazı tipi olmamış, üsteki Beytullah İmzaoğlu ve Garip Duygular yazılarıda olmamış çok içte kalmış..

Ayla Karakaya / Gümüşhane 06/10/11 20:03
Beytullahcım, fikirlerine katılmasamda, cesaretine hayranım, üslubuna hayranım, hitabetin çok kuvvetli, sen Şairliğine devam et, boşver diğer işleri. Arkadaşın olarak sana bunu öneriyorum; söylediklerini yapamazsın, söylediklerine yanlıştır veya yalandır diyemiyorum çünkü sen güvenilir bir insansın ama söylediklerini başaramazsın.

Ahmet / Osmaniye 18/07/11 12:26
Başarılarınının devemını dilerim kardeşim

jale / 23/05/11 18:22
anasayfadaki yazıda gzl msjlar var analayana...

Ahmet Akdemir / Sivas 22/05/11 10:46
Beytullahım.. Şair yüreğin ile bir çok şey yapmak istediğinin farkındayım.. Herkesi mutlu etmeye çalışıyorsun bununda farkındayım.. Seni çok iyi tanıyorum niyetlerini biliyorum ama sende şunu iyi bil herkesi mutlu edemezsin..!
Sana böyle dedikten sonra bayadır görüşemedik seninle şuan farkettim ki;
Sen gerçekten bir dava adamı olmuşsun.. Hemde çok büyük bir potansiyelle.. Allah yardımcın olsun Beytullahım, İslam' ı müdafaa et.. Ecdad' ı müdafaa et .. İnşaallah galib geleceksin.. Sana güveniyorum.. Dualarım seninle..
Seni çok çok seviyorum..!
Ufukların Şairi..!
Sana güveniyorum göreyim seni

Ana Sayfa Yönetici Giriş
Sayfa Şablonu:
12345...6 « Önceki Sonraki »
Toplam : 77 mesaj
Mesaj Yaz

aSgbookPHP v2.4.160918