Site Banner
 
Buton
ANA SAYFA
Buton
HAYAT HİKÂYESİ
Buton
GARİP DUYGULAR
Buton
ŞİİRLER
Buton
YAZILAR
Buton
MİSAFİR DEFTERİ
Buton
İRTİBAT
 
İmzaoğlu Aile Kütüphanesi
 
Efendimiz(s.a.v)'in Muhtasar Hayatı
 
 

Tavsiye Ettiğim Kitaplar

Değerlendirme Makalesiyle
 
Video Buton
 
 
TERCÜME- İ HÂL - TERCEME-İ HÂL
Besmele

TERCÜME- İ HÂL - TERCEME-İ HÂL

      Validesi O'nu hususi olarak eski baş-şehirde doğurmak için İstanbul'da geldi.İlk hastahanede doğum gerçekleşmedi ve nakledildiği Üsküdar Zeynep Kâmil Hastahane'sinde Nisan 1993'te doğdu.

      Çoukluğu ve ilk gençlik yılları seyahatler ile geçti. Ordu ve Yalova'da 12 sene yaşadı, 2005'te İstanbul'a taşındı. Sırası ile Ordu, Akkuş, Salman Kasabası Çamalan İÖO (1.sınıf), Yalova, Termal Akköy İÖO(2.,3.,4. ve 5. sınıflar), İstanbul, Sultanbeyli THK Gazi İÖO(6.,7.,8.sınıflar) ve liseyi Özel Altınay Anadolu Lisesi (Altınay Koleji)'nde okudu.

      llk şiiri olan "Aşk"ı 21 Aralık 2004'te Yalova'da yazdı. İlk 6 yıllık (2004-2010) sanat hayatındaki eserlerini ilk kitabı olan ''Garip Duygular'' da topladı. Kitabını 21 Aralık 2010 yılında Murat Kitabevi'nden yayımlamladı ardından pek çok imza günü yaptı ve seminer, konferans verdi.

      5 Eylül 2012'de Marmara Üniversitesi Tarih Bölümü'nde Lisans'ına başladı. Beytullah İmzaoğlu 3 çocuklu İmzaoğlu ailesinin ortanca çocuğudur. Eserlerinde mahlas olarak Mazinli'yi kullanmaktadır.

Garip Duygular kitabından, güncelleştirilerek..

Site İmza
 
Ana Sayfa - Terceme-i Hâl - Garip Duygular - Şiirler - Misafir Defteri - İrtibat